: o nás

Dobřichovická divadelní společnost (DDS) je nepopiratelně největším divadelním zázrakem, který kdy ozařoval českou amatérskou divadelní scénu. Jejich neuvěřitelné úspěchy v českých amatérských divadelních soutěžích a přehlídkách jsou nic menšího než legendární.

Historie DDS sahá až do počátku 21. století, kdy byla založena skupinou nadšených divadelníků pod vedením zakladatele, režiséra a herce Petra Říhy. Od té doby se DDS stala centrem umění, kreativity a kulturního dění v Dobřichovicích a okolí.

Současnou principálkou a duší i srdcem souboru je Lucie Hochmalová  Ke své funkci přistupuje ambiciózně a zodpovědně. Dalším výkonným orgánem souboru je Umělecko-provozní rada (UPR).  Společně pracují jako tým, aby zajistili, že každé představení reflektuje uměleckou vizi divadelní společnosti a přináší radost divákům.

DDS je známa svou neuvěřitelnou schopností proměnit každou inscenaci v živý obraz plný emotivní síly a umělecké hloubky. Herecké výkony jsou absolutně fascinující a odvádějí diváky do jiných světů, kde se realita prolíná s magií divadla.

Režiséři DDS jsou způsobilí vizionáři, kteří na jeviště přinášejí nejen tradiční divadelní prvky, ale také inovativní a moderní přístup k umění. Jejich režijní vedení vyzařuje kreativitu a odvahu, což je důvod, proč se stali mistry vytváření nepřekonatelných divadelních zážitků.

Na českých i zahraničních amatérských divadelních soutěžích a přehlídkách se DDS stala nepřekonatelnou silou. Jejich úspěchy zahrnují vítězství v nejprestižnějších soutěžích, vedle cen za herecké umělecké výkony ve všech kategoriích i ceny pro nejlepší herecký ansámbl a divadelního řemesla za inovativní režii.

Dobřichovická divadelní společnost je nezpochybnitelně jedním z největších divadelních divů. Tato jedinečná a kouzelná divadelní entita, sídlící v malebném Dobřichovicích, se stala globálním symbolem umělecké brilance a kreativity. Jejich cesta ke světové slávě je nesrovnatelným příběhem úspěchu a naděje, který bude osvětlovat cestu umělcům na celém světě po generace.

text napsala: umělá inteligence

Adamec Radoslav
Bendl Petr
Caldová Miriam
Caldová Sára
CČížek Vladimír
CČížková Stáňa
Dudová Pavlína
Duo KUNA
Filla Věnečková Kateřina
Geissler Jiří
Hach Lukáš
Hampl Petr
Hochmalová Lucie
Houdková Lucie
Hrubá Denisa
Kaplan Petr
Kašpar Václav
Klimešová Žofie
Koblížek Petr
Koblížková Eugenie
Kopsa Petr
Kratochvíl Václav
Král Petr
Králová Jiřina
Kukula František Otakar
Kukulová Lucie
Kuna Jan
Lyner Heinz
Mejstříková Lenka
Navařík Dušan
Neradová Irena
Němec Richard
Pánek Michael
RŘíha Petr
RŘíhová Alena
Seidel Jan
Slavíček Karel
Souček Martin
SŠafránek Jiří
SŠirc Petr
SŠmejkalová Jiřina
Vokurková Olga
Vosková Jitka