Úchvatná byla úspěšná na soutěži v Sadské!

Máme má za sebou další úspěch! S hrou „Je úchvatná!“ jsme získali čtyři ceny a nominaci na přehlídku venkovských souborů do Vysokého nad Jizerou!

Vše se odehrálo 11. dubna na soutěži v Sadské, kde se konaly Klicperovy divadelní dny neboli 21. ročník středočeské postupové divadelní přehlídky souborů z malých měst.

Kromě nominace do programu celostátní přehlídky venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim Vysoké nad Jizerou 2019 jsme si odvezli také čtyři ceny: Eugenie Koblížková za herecký výkon v roli Florence Foster Jenkinsové, Dušan Navařík za herecký výkon v roli Cosmy McMoona, Lenka Mejstříková za kostýmy a Dobřichovická divadelní společnost za inscenaci.

V Sadské jsme hru Je úchvatná! hráli s plným nasazením a bez větších pochybení, i když prostor jeviště, zázemí a hlavně nástupy byly úplně jiné, než jsme měli vyzkoušeno z prostor  řevnického kina. Poradili jsme si ale se vším a porota měla výhrady vlastně jen k pojetí některých postav a pár dalších drobných připomínek.

Posted in Nezařazené.