Rozloučení se Sladkým tajemstvím

Nenechte si ujít poslední příležitost vidět úspěšnou komedii, která byla v repertoáru DDS tři sezony! Derniera v řevnickém kino-divadle v sobotu,Derniéra_ST 14.11. v 19:30 hod.

Jsou to tři roky, co jsme v Dobřichovicích začali zkoušet hru Raye Cooneyho Sladké tajemství. V březnu 2013 měla v řevnickém kině premiéru a pět repríz, pak se hrála na Dobřichovických divadelních slavnostech. Z regionu jsme inscenaci přenesli do Prahy (do Semaforu, Na prádlo a do divadla Bez zábradlí). Na krajské přehlídce v Rakovníku, v březnu 2014, jsme obdrželi tři hlavní ceny a dvě vedlejší. Hráli jsme také v Mladé Boleslavi, Bakově, Hořovicích a Králově Dvoře. A byli bychom i jinde, kdyby se to dalo v našich amatérských podmínkách zvládnout.

Představení s jeho hlavními protagonisty (Jiří Šafránek, Karel Král a Jan Seidel) si získalo v Poberouní své fanoušky, kteří je doprovázeli na mnoha štacích. Po třech letech je ovšem čas se s inscenací rozloučit.

Ačkoli ho už řevničtí před těmi lety viděli, přece jen není úplně stejné (to nemluvím o zchátralých kulisách), v některých rolích se změnilo obsazení, resp. alternace. Paní Mortimorovou si osvojila Jolana Voldánová a na toto jediné představení zaskočí za Petra Kaplana režisér inscenace Jiří Oberfalzer. V řevnickém kině to začalo a také to tam skončí. Můžete být u toho.

-oj-

Předprodej online na ZDE nebo v Café Galerii Bím Dobřichovice.

Posted in Nezařazené.