Poděkování

Milí členové DDSky,

moc děkuji všem, kteří se od pátku do neděle účastnili Královského průvodu a představení Noc na Karlštejně a kteří opět přispěli k tomu, že letošní průvod se i přes nedělní nepřízeň počasí vydařil!

Rád bych poděkoval zejména králi Karlovi  – Karlu Královi (mj. za jeho projev na Karlštějně, kde si rýpnul do žlutého barona z Čapího hnízda:-), císařovně – Monice Vaňkové, markraběti Petru Bendlovi, arcibiskupovi Jiřímu Oberfalzerovi, heroldu Petrovi Svejkovskému a  hofmistrovi Petru Koblížkovi, Petru Kaplanovi, Petru Prchalovi, Evě Svejkovské, Hedvice, Jáje, Honzovi Kunovi, šášule Vendy Plazzerové, Lucce Kukulové za organizaci na zámku a Jirkovi Geisslerovi s Janou za již tradiční občerstvovací zastávku.

Vlaďce a Andree chci moc poděkovat za přípravu programu a všechno to obrovské zařizování, aby v Dobřichovicích vše proběhlo bez problémů.

Nemůžu samozřejmě zapomenout na Mildu Frýdla a na našeho principála Petra a na Alenku, Pavlu, Ondru, Honzu Rosáka, Vaška Kratochvíla, Michaela Pánka a další, kteří se, jako každoročně, postarali o zábavu při večerním představení Noci na Karlštejně.

Určitě jsem na někoho zapomněl, tak mi prosím odpusťte, obrovský dík patří všem, kteří s průvodem jakkoli pomohli.

Díky všem!
Ing. Petr Hampl
starosta města Dobřichovice

Posted in Nezařazené.