Mátový nebo citron v Rokoku

Mátový nebo citron směřuje opět do Prahy, ale tentokrát do divadla MDP Rokoko na Václavském náměstí !!!
3.dubna 2016 v 19:00

Dobřichovická divadelní společnost dobývá další metu a to divadlo Rokoko v samém srdci naší stověžaté. Pro koho bylo divadlo Semafor v pražských Dejvicích z matovy_aktualruky, má jedinečnopu příležitost navštívit nejúspěšnější komedii našeho spolku v centru Prahy, v dosahu MHD. Při předcházejících představeních se skvěle bavili i naši „profi-kolegové“, Jitka Molavcová, Miluše Šplechtová i její manžel principál divadla Na Jezerce Jan Hrušínský s dcerami a některými zaměstnanci jeho divadla. Dále Petr Jančařík a Jan Rosák s rodinami, a mnozí další, o nichž jsme se nedoslechli. Bavili se opět i naši skalní příznivci, z nichž někteří viděli tuto hru již 3x a do Rokoka se chystají znovu.

Pro ty, kteří nahlédli do našich stránek poprvé a hru neviděli, čehož jistě litují, přidáváme opět malý nástin děje.

Neumíte si představit jak vzniká divadelní představení? Chcete nahlédnout do herecké kuchyně?

Máte jedinečnou možnost spatřit poněkud hysterické herce, flegmatickou techniku, zcela vynervovanou režii, ale i snahu vše dovést k úspěšnému konci. Premiéra prostě musí proběhnout. Povede se?

Přijďte se osobně přesvědčit 3. dubna 2016 v 19.00 hod. do divadla Rokoko. Režie komedie Patricka Haudecoura se ujal Petr Říha a uvidíte jak hrajícího režiséra, tak i nejlepší herecké osobnosti spolku, Hedviku Hájkovou, Jana Seidla, Alenu Říhovou, Irenu Neradovou, Karla Krále, Jiřího Šafránka a Jana Kunu.

Předprodej vstupenek byl již zahájen a probíhá v Café Galerii Bím v Dobřichovicích nebo v pokladnách MDP ROKOKO a ABC, nebo on-line www.mestskadivadlaprazska.cz.

Malou ukázku můžete najít vpravo na stránce.

Věříme, že se budete dobře bavit při bláznivé komedii plné gagů a situační komiky a znovu nás podpoříte. Za tuto přízeň vřele děkujeme.

Petr Říha

Posted in Nezařazené.