Mátový nebo citron směřuje opět do Rokoka

Mátový nebo citron směřuje opět do Prahy, opět do divadla  MDP Rokoko na Václavském náměstí ! 

Dobřichovická divadelní společnost dobyla v dubnu další metu a to divadlo Rokoko v samém srdci naší stověžaté. Pro koho bylo divadlo Semafor v pražských Dejvicích z ruky, a kdo v dubnu nebyl v Rokoku, má jedinečnou příležitost navštívit  nejúspěšnější komedii našeho spolku v centru Prahy,  v dosahu MHD. Při předcházejících představeních se skvěle bavili i naši „profi-kolegové“,  Jitka Molavcová, Miluše Šplechtová i její manžel principál divadla Na Jezerce Jan Hrušínský  s dcerami a některými zaměstnanci jeho divadla.  Dále Petr Jančařík a Jan Rosák s rodinami, a mnozí další, o nichž jsme se nedoslechli. Bavili se opět i naši skalní příznivci, z nichž někteří viděli tuto hru již 3x a do Rokoka se chystají znovu.

Pro ty, kteří ještě hru neviděli, čehož jistě litují, přidáváme  malý nástin děje.

Neumíte si představit jak vzniká divadelní představení? Chcete nahlédnout do herecké kuchyně?

Máte jedinečnou možnost spatřit poněkud hysterické herce, flegmatickou techniku, zcela vynervovanou režii, ale i snahu vše dovést k úspěšnému konci. Premiéra prostě musí proběhnout. Povede se?

Přijďte se osobně přesvědčit 30. října 2016 v 19.00 hod. do divadla Rokoko. Režie komedie  Patricka Haudecoura se ujal Petr Říha a uvidíte jak hrajícího režiséra, tak i nejlepší herecké osobnosti spolku, Hedviku Hájkovou, Jana Seidla, Alenu Říhovou, Irenu  Neradovou, Karla Krále, Jiřího Šafránka a Jana Kunu.

Předprodej vstupenek byl již zahájen a probíhá v Café Galerii Bím v Dobřichovicích nebo v pokladnách MDP  ROKOKO a ABC, nebo on-line www.mestskadivadlaprazska.cz.

Malou ukázku můžete najít na YouTube pod názvem „DDS Mátový nebo citron“ či na www.divadlodds.cz.

Věříme, že se budete dobře bavit při bláznivé komedii plné gagů a situační komiky a znovu nás podpoříte. Za tuto přízeň vřele děkujeme.

Posted in Nezařazené.