Dobřichovické divadelní slavnosti 2015

Dobřichovická divadelní společnost s laskavou podporou Města Dobřichovice připravuje pro letošní léto tradiční Dobřichovické divadelní slavnosti. Jako v slavnosti 2015předcházejících letech, budou se o program starat převážně místní ochotníci z DDS, v několika případech doplnění o zájezdní představení osvědčených hostů.

V neděli 21.června v 18 hodin slavnosti zahájíme, a to koncertem dámské vokální skupiny Cabinet aneb 10tet. Dámy vystupují též pod hlavičkou DDS. Slavnostnímu zahájení a koncertu bude  již od 17 hod předcházet repríza loňského úspěšného divadelního pochodu centrem Dobřichovic. Od 19 hod, stále v neděli 21.června, dostanou prostor naši milí hosté a kamarádi z Bakova nad Jizerou s novou hrou Úžasná svatba.

DDS vystoupí s pohádkou pro celou rodinu Byl jednou jeden král ve dnech 24. (premiéra) – 27.června a 2.-3. července, úspěšnou komedií Mátový nebo citron 4.-6.července, a pak dostanou prostor Tři mušketýři, konkrétně ve dnech 11. a  15.-19. července, v jejichž kulisách zazpívá 12.července Dasha. 10.7. vystoupí stálý host našich slavností – skvělé Studio Mladých z Roztok s představením Hospodkál aneb boj o pípu. Divadelní slavnosti uzavře 23.7. hostující divadlo Kocábka z Chocerad představením IKSyZET.

Pevně doufáme, že opět pobavíme široké spektrum diváků.

Kromě vystoupení bakovských začínají všechna představení ve 20 hodin

Více ZDE

Jiří Geissler

Posted in Nezařazené.